+48 574 109 227 | sklep@adgarden.pl | DARMOWA DOSTAWA OD 199 zł!! | Na pierwsze zakupy - 10% zniżki!

tresc menu kurtynowego

O nas

Nasza historia

Zaczęło się w 2000 roku, kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy na żywo maszyny służące do druku wielkich powierzchni. Powierzchni dla banków, supermarketów, telekomów. To była fajna praca - ale dosyć monotonna. Po kilku latach stwierdziliśmy, że możemy coś wnieść ze swojego doświadczenia związanego z grafiką, reklamą i drukiem do zwykłych domów. Narodził się pomysł AdGarden. Wiemy jak, wiemy czym, wiemy dlaczego - Wy nie musicie. To co musicie - to wybrać i nakleić.

Powoli dołączały do nas kolejne osoby:

Kasia

Wysłucha, doradzi, zaproponuje, wyceni, wyśle, zadzwoni i tak można bez końca.

Magda

Jeśli Kasia właśnie wysłuchuje, doradza, proponuje, wycenia, wysyła i dzwoni - Magda zajmuje się:
wysłuchaniem, doradzeniem, proponowaniem, wycenianiem, wysyłaniem, dzwonieniem.

Gosia

Niskopienna góralka, pochodząca z pięknych i niedostępnych rejonów Polski - w zastępstwie Kasi czy Magdy... wysłucha, doradzi, zaproponuje, zajmie się wysyłką i jak trzeba pokrzyczy na spóźnionego kuriera.

Jest jeszcze:

Asia - skończyła ASP - nie wiemy co robi - mówi, że tworzy... ale w zasadzie cały czas podjada - ostatnio amarantusa w melasie...

Michał - sprawia, że zwykła folia staje się Waszą naklejką, dba o to, żeby w Waszej paczce znalazło się to na co czekacie. W wolnej chwili - je. Jak nie je - zajmuje się swoją malutką i najukochańszą córką.

Tomek - kręci się, wszędzie, mając ręce w kieszeniach pyta się czy wszyscy wszystko zrobili... i czy zrobili dobrze. W wolnej chwili - nie je.

Na pokładzie jest jeszcze - Beja (owczarek niemiecki), Banshee (córka Beji) i Aslan (york, który myśli, że również jest owczarkiem niemieckim). Na samym końcu nie sposób wspomnieć o Oli - więc wspominamy :)))

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@adgarden.pl lub telefonicznie pod numerem +48 574 109 227.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
AdGarden - fototapety dla dzieci - odmień swoje ściany!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Fototapety dla dzieci - sklep AdGarden.pl Lokalizacja: ul. Inflancka 4, Wrocław woj. dolnośląskie Telefon: +48 574 109 227
Sklep internetowy od home.pl