+48 574 109 227 | sklep@adgarden.pl | DARMOWA DOSTAWA OD 199 zł!! | Na pierwsze zakupy - 10% zniżki!

tresc menu kurtynowego

O naszych fototapetach i naklejkach ściennych

Ogólne informacje o produkcie

Fototapety AdGarden

Naklejki ścienne / Obracaj Łącz Naklejaj / Zawieszaj Inaczej

Wskazówki dotyczące montażu: co robić i czego nie robić

Zamówienia online

Informacje ogólne


 

Ogólne informacje o produkcie

Czym są fototapety i naklejki ścienne AdGarden?
AdGarden to linia grafik samoprzylepnych, naklejek ściennych, fototapet, które zostały stworzone przez i dla ludzi, którzy lubią zmieniać swój świat. AdGarden jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych tapet, czy malowania wzorów, a charakter "zrób to sam" - pozwala być artystą i tworzyć własne działa sztuki. W ciągu kilku minut możesz zmienić wygląd salonu, kuchni, łazienki lub odmienić swoje biuro aby było bardziej kolorowe, wesołe i przyjazne. Wybierz miejsce, zaplanuj projekt który chcesz zrobić, a kiedy jesteś znudzony, powiedzmy po roku, miesiącu, a może po kilku dniach -zmień naklejkę na inną - produkty są zdejmowane.

Wiem, że wszystkie produkty AdGarden są zdejmowalne, ale jak długo naklejka będzie się trzymać?
AdGarden jest idealny do aplikacji tymczasowych, ale jeśli dobrze się zaopiekujesz naklejkami, to będzie trwać przez lata. W domu, fototapety czy naklejki ścienne AdGarden będą Ci służyć do 2 lat. Staraj się unikać ekspozycji naklejek i fototapet na silne promienie słoneczne oraz z dala od źródeł ciepła. Ciepło może spowodować, że klej straci swoje właściwości i produkt zacznie odchodzić ze ściany. Nie zaleca się stosowania produktów AdGarden na zewnątrz budynku - z powodu wpływu pogody i temperatury.

Z czego wykonane są produkty AdGarden?
Naklejki ścienne AdGarden są wykonane z dwóch rodzajów folii - ultra-cienkiej samoprzylepnej folii winylowej, w różnych kolorach oraz z folii dedykowanej na ściany do zadruku.
Naklejki do pisania kredą - specjalne naklejki, po których (jak nazwa wskazuje :) ) możesz pisać zwykłą kredą - to kolorowa folia ze specjalną warstwą tablicową.
Naklejki do pisania mazakami suchościeralnymi - to naklejki, które będą służyły jak tablica suchościeralna - napisz coś, zetrzyj gąbką, napisz ponownie...
Fototapety samoprzylepne – wykonane są z folii do wielokrotnego przyklejania i odklejania, nie pozostawiają kleju na podłożu i można ją naklejać na ściany, drzwi, meble.
Fototapeta PRO to gruby – dedykowany papier do druku fototapet z domieszką lateksu. Fototapeta PRO dodatkowo zabezpieczona jest cienką warstwą laminatu wodoodpornego, który chroni wydruk przed uszkodzeniem. Dzięki temu fototapetę AdGarden możesz przemywać (zwilżoną ściereczką lub gąbką).
Fototapeta na flizelinie to fototapeta na podkładzie flizelinowym - jest to gruby materiał o gramaturze 350g. Materiał ma delikatną strukturę piasku.


Fototapety AdGarden

Co wyróżnia nasze fototapety?

Jak sam widzisz – nasze wzory fototapet są unikalne i jedyne w swoim rodzaju - stworzone przez naszych grafików. Staramy się, aby projekty fototapet i naklejek nawiązywały do obecnie panujących trendów w dekoracji i aranżacji wnętrz. Z pośród naszych wielu wzorów na pewno znajdziesz coś dla siebie i dla Twoich bliskich.

Fototapety AdGarden fantastycznie ożywią wystrój Twojego domu czy pomieszczenia biurowego - odkrywając ich wygląd w nowy sposób. Wykorzystasz je tworząc ciekawy akcent przy łóżku, nad drzwiami czy też na ścianie w salonie. Możesz je dopasować do swoich potrzeb i zmysłu artystycznego, możesz je ciąć, zestawiać ze sobą, rozmieszczać z odstępem poszczególne części. Fototapety lateksowe PRO są zabezpieczone laminatem ochronnym - więc możesz je przecierać wilgotną ściereczką. Laminat wydłuża też odporność kolorów na promienie słońca. Fototapety na flizelinie cechują się dużą wytrzymałością i łatwością montażu, posiadają powierzchnię o strukturze piasku.

Fototapety samoprzylepne – tak jak zwykłe tapety – ale bez  bałaganu – nie musisz martwić się o rozrabianie kleju – jednak na mniej równych ścianach lepszym wyborem będzie fototapeta lateksowa lub tapeta na flizelinie.

Największą różnicą jest to – że fototapety drukujemy w naszej firmie, na naszych maszynach, a docięciem i pakowaniem zajmują się nasi zaufani pracownicy. Nie podzlecamy nikomu, żadnych prac – dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych fototapet czy naklejek ściennych.

Czy tapety ścienne mogą być stosowane w łazience czy w kuchni?
Tak, nasze tapety mogą być wyklejane w łazience czy w kuchni. Do łazienki czy kuchni polecamy tapety AdGarden lateksowe PRO zabezpieczone laminatem, które można zmywać mokrą szmatką. Nie polecamy naklejania tapet w miejscach o dużej wilgotności przy zlewie czy wannie. Jeśli chcesz zamontować tapetę w kuchni - unikaj miejsc gdzie może dostać się woda czy też miejsc nad kuchenką.

Jak naklejać?

W brew pozorom nie jest to trudne - w komplecie otrzymasz szczegółowe instrukcje.
Do wyklejenia fototapety lateksowej PRO i fototapety na flizelinie będzie Ci potrzebny klej, ponieważ ten rodzaj tapety naklejamy za pomocą kleju.

Zaczynamy naklejanie od lewego brytu, możemy wyznaczyć linię za pomocą ołówka i poziomicy. Nakładamy klej na pierwszy bryt tapety, rozprowadzamy go dokładnie na całym brycie.

Składamy górę i dół tak aby spotkały się pośrodku, czekamy 6 min i zaczynamy naklejanie.

Zaczynając od góry dokładnie i mocno przyciskamy fototapetę za pomocą gumowego wałka, wyciskając bąble powietrza i klej - schodząc w dół, z kolejnymi brytami postępujemy dokładnie tak samo.

Nasze fototapety naklejamy „na styk”.

Z fototapetą samoprzylepną będzie prościej, nie jest nam potrzebny klej, również rozpoczynamy od lewego brytu.

Odklej ok 20cm papieru podkładowego od górnej części fototapety i zawiń go pod spód.

Nakładamy na ścianę wygładzając powierzchnię przyklejanej fototapety za pomocą rakli - od środka na zewnątrz.

Po przyklejeniu jednej warstwy odwijaj kolejny kawałek papieru podkładowego i wygładzaj powierzchnię.

Kolejne bryty fototapety samoprzylepnej naklejamy w taki sam sposób jak pierwszy, dopasowując grafikę do krawędzi „na styk”.


Naklejki ścienne / Obracaj Łącz Naklejaj / Zawieszaj Inaczej

Czym jest naklejka ścienna?
To naklejki przeznaczone do naklejania na ściany, meble czy lustra. Jest to nowa linia samoprzylepnej i wysokowytrzymałej folii w dużej gamie kolorów. Szeroki wybór wzorów naklejek ściennych sprawi, że twoje wnętrze w szybki i niedrogi sposób przejdzie metamorfozę. Tak niewiele potrzeba aby odmienić otoczenie.

Czym jest naklejka ścienna suchościeralna i naklejka do pisania kredą?
W naszej ofercie znajdziecie również naklejki suchościeralne i naklejki do pisania kredą. Naklejki suchościeralne AdGarden i naklejki do pisania kredą to idealne rozwiązanie zarówno do powierzchni prywatnych, biurowych czy do pokoju dziecka. Po naklejkach suchościeralnych możesz śmiało pisać markerami suchościeralnymi i ścierać gąbką. Naklejki do pisania kredą to świetna alternatywa do zwykłych tablic, możesz je przyklejać tam gdzie chcesz, a ważne informacje zapisywać kredą. Doskonale sprawdzą się w kuchni, przedpokoju czy w pokoju dziecięcym.

Czy naklejki  AdGarden można wykleić na każdej powierzchni?
Nie, te naklejki nadają się na gładką powierzchnię ścian, mebli, szkło kabiny prysznicowej, lustra itp. Nie są przeznaczone do wyklejania ich na zewnątrz. Nie zalecamy stosowania naklejek na porowate czy chropowate struktury (beton, fronty szafek pokryte okleiną z fakturą etc.).

Jak naklejać?
Te naklejki są łatwe do naklejania - w komplecie otrzymasz szczegółowe instrukcje. W skrócie, odklej papierowe podłoże i delikatnie ułóż na miejscu, w którym mają być przyklejone - koniecznie skorzystaj z pomocy drugiej osoby - aby dobrze wypozycjonować naklejkę. Gdy jest w prawidłowym położeniu - dociśnij naklejkę do powierzchni używając ręki, szmatki czy profesjonalnej rakli monterskiej.

Czy naklejki ścienne łatwo usunąć?
Tak, odkleisz je jak każdą naklejkę – złap za krawędź i pociągnij. Na powierzchni nie powinny zostać żadne ślady – jeśli już to drobne pozostałości kleju – możesz je wyczyścić za pomocą szmatki i płynu do czyszczenia.

Jak mam dbać o naklejki na ścianie?
Jeśli się zabrudzą – przetrzyj je delikatnie nieagresywnym płynem do czyszczenia.

Z czego są wykonane naklejki dekoracyjne na ścianę AdGarden?
Tak jak wszystkie produkty AdGarden są wykonane z najwyższej jakości folii samoprzylepnej przeznaczonej do naklejania na ściany.


Czy mogę nakleić naklejki ścienne AdGarden na szkło?

Jasne, możesz nakleić na szklane powierzchnie - takie jak okna w domu, drzwi przeszklone, ścianki działowe ze szkła, lustra czy kabiny prysznicowe. Dzięki naszym naklejkom wprowadzisz do swojego wnętrza sporo koloru i nowy wygląd.

Jak usunąć?

Podważ paznokciem krawędź naklejki i delikatnie ciągnij w dół - jeśli naklejka mocno trzyma - podgrzej ją suszarką do włosów - klej stanie się łatwiejszy do oderwania. Jeśli pozostaną jakieś ślady po kleju - możesz spróbować zmyć je np. zmywaczem do paznokci. Sprawdź wcześniej czy ten zmywacz nie spowoduje uszkodzeń powierzchni na którą kleiłeś.


Wskazówki dotyczące montażu: co robić i czego nie robić

Dostałem AdGarden. Co mam teraz zrobić?
Gratulacje! Po pierwsze, przeczytaj instrukcję. Tak, produkty AdGarden są łatwe do zamontowania, ale przeczytanie instrukcji pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć potencjalnych błędów.


Czy nakleję AdGarden na wszystkie ściany?
Nie. Stosuj AdGarden tylko do gładkich powierzchni. Nie zaleca się naklejania na powierzchnie, które są teksturowane, szorstkie, nierówne lub nowo pomalowane. AdGarden nie ponosi odpowiedzialności, jeśli grafika zostanie naklejona na ścianie z fakturą i nie będzie się trzymać. Przetrzyj swoje ściany suchą szmatką aby usunąć kurz i pajęczyny wiszące czasami w rogu. NIE NALEŻY myć ścian przed instalacją.

Niedawno pomalowałem moje ściany, jak długo trzeba czekać przed nałożeniem AdGarden?
Jeśli niedawno malowałeś swoje ściany musisz poczekać. Nie naklejaj AdGarden przez co najmniej 2 tygodnie, a nawet 3, jeśli jest zimno i wilgotno w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Jeśli nakleisz AdGarden zanim ściana całkiem wyschnie grafiki mogą mieć problem z przyklejeniem się bezpiecznie do ściany lub klej zwiąże z farbą i przy odklejaniu oderwiesz całe płaty farby ze ściany. Przed naklejeniem fototapety AdGarden lateksowej PRO zalecamy zagruntowanie ściany gruntem.

Czy naklejki ścienne i fototapety AdGarden można stosować do wszystkich rodzajów farb?
Naklejki najlepiej będą trzymać się matowej farby akrylowej – a najgorzej farb błyszczących, z dużą zawartością lateksu lub silikonu. Przy tych ostatnich – włożysz więcej wysiłku w naklejenie – ale jeśli jesteś wytrwały – powinno się udać. Natomiast fototapety podobnie jak naklejki najlepiej będą się trzymać matowej farby akrylowej lub matowej farby z małą zawartością lateksu.

Czy naklejki i fototapety AdGarden przylegają do chropowatych powierzchni?
Zalecamy gładkie powierzchnie. Nawet lekko teksturowane powierzchnie, takie jak faktura skórki pomarańczy mogą spowodować, że naklejki nie będą chciały się przykleić, a na fototapecie będzie widoczna struktura ściany.

Na jakich innych powierzchniach można wyklejać AdGarden?
Nasze produkty można stosować na różnych gładkich powierzchniach, takich jak ściany, sufity, szkło, metal, lustra, kafelki, gładkie powierzchnie z tworzyw sztucznych i wykończone laminatem fronty mebli. Należy pamiętać, im mniej porowata powierzchnia tym więcej wysiłku trzeba włożyć w usunięcie naklejki.

Czy są powierzchnie na które AdGarden nie jest zalecany?
Oczywiście. Nawet nie myśl o stosowaniu AdGarden na silnie wyczuwalnej strukturze powierzchni, takich jak sztukaterie, bloczki betonowe, surowe i niewykończone drewno. Nie tylko naklejki i fototapety nie będą się trzymać, ale także prawdopodobnie powstaną przebicia (uszkodzenia). Naklejek AdGarden nie nakleisz również na materiały (tkaniny). Można naklejać AdGarden na materiały papierowe (np. na tapety papierowe) ale tego nie polecamy - naklejek AdGarden nie odkleisz od takiego podkładu bez jego trwałego uszkodzenia.

Czy można montować naklejki ścienne i fototapety w łazience?
Naklejki ścienne i fototapety można stosować w łazience, byleby nie bezpośrednio pod prysznicem – one nie lubią się kąpać. Naklejki ścienne i fototapety wytrzymają wilgoć panującą w łazience – ale ściany na które chcesz je przykleić muszą być bezwzględnie wysuszone przed montażem. Można nakleić naklejki na ściany, kafelki, kabiny prysznicowe (od zewnątrz) a nawet - na toalety!

Czy można czyścić naklejki i fototapety AdGarden?
Aby oczyścić naklejki, delikatnie wytrzyj tylko suchą szmatką. Jeśli są bardzo zabrudzone – możesz użyć niewielkiej ilości delikatnego płynu do czyszczenia (np. do szyb) – ale nie stosuj go bezpośrednio na naklejkę tylko zwilż szmatkę. Pamiętaj, że jeśli klej naklejki się zamoczy – może stracić swoje właściwości przyczepne. Nie trzyj energicznie – wtedy możesz mechanicznie uszkodzić naklejkę lub całkowicie odkleić ją od ściany.

Czy AdGarden łatwo usunąć? Jeśli tak, to w jaki sposób?
Usunięcie naklejek jest łatwe. Podważ krawędź paznokciem i powoli odklejaj od ściany. Jeśli nakleiłeś AdGarden do mniej porowatych powierzchni takich jak szkło, zalecamy użyć suszarki do włosów (ustawić na małe grzanie) – podgrzać naklejkę – wtedy klej traci trochę swoich właściwości co ułatwia odrywanie. Bardzo podobnie jest z fototapetami, z fototapeta samoprzylepną postępujemy podobnie jak przy naklejkach. Do tapet lateksowych PRO i fototapet na flizelinie które są naklejane z pomocą kleju trzeba użyć troszkę więcej siły i przygotować się, że w niektórych miejscach trzeba będzie odmalować ścianę.

Czy AdGarden zostawi ślady po usunięciu? Czy może odejść farba ze ścian?
Po zerwaniu naklejek nie powinny zostać żadne ślady na ścianie po usunięciu. Ponieważ nie możemy zagwarantować stanu powierzchni ścian, na które AdGarden zostanie naklejony nie możemy stwierdzić z całą stanowczością, że nie powstaną ubytki farby ze ściany. Może zdarzyć się tak, że zauważysz kawałki farby na naklejce po jej ściągnięciu – miej ze sobą pędzelek i odmaluj uszkodzone miejsca. Jeśli masz taką możliwość zawczasu zaopatrz się w niewielką ilość takiej samej farby jaką była ściana pomalowana. Przy Fototapetach lateksowych PRO i tych na flizelinie, które są naklejane na klej do tapet, przy zrywaniu - mogą odklejać się razem z tynkiem. Fototapeta samoprzylepna może pozostawić delikatne odbarwienie na ścianie które będzie trzeba zamalować farbą.


Zamówienia online

O naszym sklepie internetowym:
Nasz sklep internetowy jest obsługiwany z Wrocławia – to piękne miasto – jeśli w nim będziesz – koniecznie idź wieczorem na Rynek i wypij dobre piwo. Lubimy piwo, lubimy też ludzi (ludzi nawet bardziej) – dlatego staramy się aby poziom obsługi klienta był na najwyższym poziomie. To dzięki Wam możemy się rozwijać, odkrywać nowe przestrzenie, uczyć się nowych technologii i czasami wyjść wieczorem na wspomniane wcześniej piwo. Bardzo jesteśmy Wam za to wdzięczni.

Mam kod rabatowy. Jakie są ograniczenia?
Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go w okienko „kod rabatowy” przy składaniu zamówienia w koszyku. Zniżki jakie posiadasz nie mogą być łączone, możesz użyć tylko jednego kodu na jedno zamówienie. Kody promocyjne nie obowiązują wobec niestandardowych zamówień. Kody rabatowe możesz uzyskać w prosty sposób – przy każdym produkcie masz możliwość polecenia naszych naklejek swoim znajomym z serwisów społecznościowych. Mała podpowiedź – największy rabat uzyskasz polecając nas na Facebooku. Od czasu do czasu urządzamy specjalne oferty – śledź nasz profil:
Facebook

Google+

Właśnie złożyłem zamówienie online? Jak długo potrwa zanim je otrzymam?
Cóż, to zależy. W większości przypadków, AdGarden jest produkowany na zamówienie. To może potrwać od 1 do 5 dni roboczych (dni robocze nie obejmują weekendów i świąt) od momentu złożenia zamówienia do otrzymania paczki. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wysyłki wraz z numerem listu przewozowego.

Jak wysyłacie zamówienia?
Zamówienia wysyłamy z Wrocławia poprzez firmę kurierską. Standardowy czas dostawy to 1-2 dni od momentu nadania. Nasze wydruki są zapakowane w bezpieczny karton – ale jeśli podczas odbioru zobaczysz jego uszkodzenia – sprawdź przy kurierze stan naklejek i ewentualnie sporządź z nim protokół reklamacyjny. Daj nam znać, że coś jest nie tak z przesyłką.

Czy mogę sprawdzić stan mojego zamówienia?
Jeśli założysz konto przed złożeniem zamówienia, możesz sprawdzić stan zamówienia online. Zaloguj się, aby sprawdzić stan swojego zamówienia.

Informacje ogólne

Czy są jakieś aktualne ofert pracy w AdGarden?
Na chwilę obecną mamy już zespół, który radzi sobie ze wszystkimi sprawami. Jeśli będziemy kogoś szukać - damy znać na naszym profilu na facebooku i Google+. Niemniej jednak - jeśli jesteś artystą, coś projektujesz i uważasz, że Twoje projekty mogłyby pojawić się w sklepie w formie naszych produktów - skontaktuj się z nami - być może nawiąże się fajna współpraca.

Gdzie produkujecie naklejki?
Wszystkie produkty AdGarden są z dumą wykonane we Wrocławiu. W naszej własnej pracowni - nie podzlecamy ich nikomu - dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością wykonania i możemy zaoferować atrakcyjną cenę.

Czy są u was wyprzedaże?
Tak! Śledź nasze profile społecznościowe - facebook, google+, twitter, a będziesz pierwszy wiedzieć o jakiejkolwiek wyprzedaży lub ofercie specjalnej. Subskrybenci newslettera - takie informacje otrzymają mailem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Fototapety i naklejki ścienne - sklep AdGarden.pl Lokalizacja: ul. Inflancka 4, Wrocław woj. dolnośląskie Telefon: +48 71 790 51 00
Sklep internetowy od home.pl